REFERENCE

DomůREFERENCE

REAKCE NAŠICH KLIENTŮ

  • Testimonial #8 – Růžový slon
  • Testimonial #07 – Festool s.r.o. a Narex s.r.o.
  • Testimonial #06 – ČAPEK SOFTWARE s.r.o.
  • Testimonial #05 – Autodíly PEMA s.r.o.
  • Testimonial #04 – TIPA, spol. s r.o.
  • Testimonial #03 – NAM system a.s.
  • Testimonial #02 – Stoklasa textilní galanterie s.r.o.
  • Testimonial #01 – Jakar Electronics, spol. s r.o.

"V našem úžasném světě erotických hraček je rychlé a spolehlivé doručení zásilky důležité - vždyť nikdo nechce čekat na svého nového robertka! Proto se nám kluci z DIAMOND SOFTWARE s.r.o. už léta starají o automatizovanou expedici balíčků a dělají to výborně!"

Adam Durčák - ředitel a majitel - RůžovýSlon.cz a RůžovýSlon.sk

 Adam Durčák / RuzovySlon.cz

"Aplikaci LabelPrinter jsme si vybrali poté, co námi používaná řešení se software jednotlivých dopravců tito ukončili bez adekvátní náhrady. Oceňujeme na něm jednotné řešení napříč všemi používanými dopravci a také pro-zákaznický přístup pracovníků firmy DIAMOND SOFTWARE s.r.o. při řešení našich specifických požadavků."

Milan Tomeš - programátor a analytik - Festool s.r.o. a Narex s.r.o.

Milan Tomeš / Festool s.r.o. a Narex s.r.o.

"Jsme společností zabývající se vývojem ekonomického software, sledujeme ekonomické novinky a snažíme se již přes 24 let získaných zkušeností z praxe využít k zjednodušení práce a potřeb našim klientům. S panem Ing. Tomášem Loskotem a společností DIAMOND SOFTWARE s.r.o. jsme začali spolupracovat a využívat programátorských prací s potenciálem přinést mladou novátorskou krev a novinky v oblasti programování do našeho nového software WinDUO64. Dále pokračujeme ve spolupráci, abychom zajistili další rozvoj a komfort programu uživatelům."

Ing. Lenka Čapková - ředitelka a majitelka - ČAPEK SOFTWARE s.r.o.

Ing. Lenka Čapková / ČAPEK SOFTWARE s.r.o.

"S panem Loskotem potažmo firmou DIAMOND SOFTWARE s.r.o. řešíme nasazení a rozvoj software pro zpracování zásilek, tisk štítků a export dat k přepravcům. Samotný software LabelPrinter je na vysoké úrovni a je vidět, že i detaily jsou promyšleny a dotaženy do detailu. Samotné spolupráci nelze nic vytknout, za firmu Autodíly PEMA mohu říct, že jsme opravdu spokojeni."

Vladislav Müller - obchodní manažer - Autodíly PEMA s.r.o.

Vladislav Müller / Autodíly PEMA s.r.o.

"Se společností Diamond Software s.r.o. spolupracujeme k maximální spokojenosti již několik let a oceňujeme pružnost a přizpůsobivost naším požadavkům a především ochotu nám vyjít vstříc. Díky naší vzájemné spolupráci se nám podařilo vytvořit funkční řešení a hlavně fungující napojení na náš velkoobchodní systém, které akceptuje veškeré výjimky a odlišnosti našeho provozu. Právě proto se pro nás stala společnost DIAMOND SOFTWARE s.r.o. nepostradatelným partnerem."

Pavel Slany - ředitel nákupu a marketingu - TIPA, spol. s r.o.

Pavel Slany / TIPA spol. s r.o.

"Po nasazení informačního systému K2 v naší společnosti jsme řešili i způsob, jak poskytovat každodenní provozní podporu a přizpůsobení systému dle našich požadavků. Zvažovali jsme vyškolit si vlastního zaměstnance nebo nechat podporu pouze na dodavateli informačního systému. Nakonec se výborně osvědčila třetí cesta, a to externí spolupráce s DIAMOND SOFTWARE s.r.o. a Ing. Tomášem Loskotem. Díky jeho detailním znalostem IS K2 tak máme kdykoliv k dispozici profesionálního správce a vývojáře. Při expedici zboží pak máme velice dobrou zkušenost se softwarem LabelPrinter."

Ing. Jiří Tomčala - ředitel a majitel - NAM system a.s. / NAM Slovakia s.r.o.

Ing. Jiří Tomčala / NAM system, a.s. / NAM Slovakia s.r.o.

"S Tomášem Loskotem, potažmo firmou DIAMOND SOFTWARE s.r.o., spolupracujeme již několik let. Jejich software LabelPrinter na tisk přepravních etiket a kompletní management expediční logistiky nám přinesl nejen časovou, ale i nemalou finanční úsporu. Nyní zvládáme expedovat několikanásobně více zásilek za velmi krátký čas a dochází tak k naplnění spokojenosti nejen naší, ale především našich zákazníků. V e-commerce je nejdůležitější čas a kvalita poskytovaných služeb a tu se společně s programem LabelPrinter snažíme posouvat na nejvyšší úroveň. Oceňujeme pružnost a přizpůsobivost naším požadavkům a především ochotu nám vyjít vstříc."

Ing. Martin Fus - vedoucí skladů - Stoklasa textilní galanterie s.r.o.

Ing. Martin Fus / Stoklasa textilní galanterie s.r.o.

"Software LabelPrinter využíváme při expedici zásilek v naší firmě již několik let. I když neexpedujeme stovky balíků denně, řešení firmy DIAMOND SOFTWARE s.r.o. nám přineslo zjednodušení práce při tisku etiket a exportu dat pro Českou poštu, a zároveň zpřístupnilo statistiky o odeslaných zásilkách. Rozhraní programu je intuitivní, obsluhu zvládne běžný uživatel. Pokud se vyskytne potřeba něco změnit, je pan Loskot se svým týmem ochoten program přizpůsobit našim potřebám, a tento osobní přístup oceňujeme nejvíce."

Radomír Jelen - Servisní oddělení - JAKAR Electronics, spol. s r.o.

Radomír Jelen / Jakar Electronics, spol. s r.o.
color
https://www.diamondsoftware.cz/domains/diamondsoftware.cz/wp-content/themes/maple/
https://www.diamondsoftware.cz/
#d8d8d8
style1
paged
Načítám příspěvky ...
/data/web/virtuals/123460/virtual/www/domains/diamondsoftware.cz/
#
on
none
loading
#
Sort Gallery
on
yes
yes
off
on
off