LabelPrinter

Kompletní management expedovaných zásilek a plně automatizovaný tisk přepravních etiket.

Chci vědět více...

Co je LabelPrinter?


LabelPrinter je software, který slouží k automatizovanému tisku přepravních etiket, tím zjednodušuje celý proces expedice zásilek, šetří náklady a usnadňuje celou administrativu s tím spojenou.

Kdo jsme?

Máme bohaté zkušenosti v oblastech vývoje software, optimalizaci firemních procesů a logistických řešení firem se stovkami zaměstnanců. Naše nabyté zkušenosti z různorodé praxe dokážeme transformovat a realizovat tak i nejsložitější přání stávajících nebo nových zákazníků, přičemž vývoj funkčního software jakékoli složitosti pro nás není pouhou prací, ale především koníčkem. Spokojený zákazník je pro nás odměnou, nejsme pouze dalším anonymním dodavatelem jednorázových řešení, ale dlouhodobým obchodním partnerem.

Co děláme?

Software LabelPrinter jsme vyvinuli pro eshopy, které podávají průměrně tisíce zásilek denně, jedná se o čistě náš software, který slouží pro kompletní management expedovaných zásilek a plně automatizovaný tisk přepravních etiket. V tomto segmentu jsme špičkou na trhu a v porovnání s konkurencí nebo portály přepravců nabízíme nepřeberné množství možností a výhod, v neposlední řadě pak i bezkonkurenčně nejnižší ceny.

Proč s námi?

Řešení umíme přizpůsobit takřka jakémukoliv eshopu nebo informačnímu systému, nebo se s ním přímo propojit. Software upravujeme dle přání zákazníků tak, aby šetřil čas a peníze ještě více. Naše řešení je prověřeno několika provozy s expedicí více než 10 000 balíků denně.

Výhody nasazení software LabelPrinter


Úspora času

Snížení času nutného ke zpracování zásilky uživatelem a její vychystání, tím se extrémně zvýší propustnost oddělení expedice. Automatická kontrola adresy, telefonního čísla, emailu, doplňkových služeb a počtu balíků zásilky. Plně automatizované odeslání dat přepravci.

Podpora většiny přepravců

Náš software podporuje většinu využívaných přepravců na trhu, všichni níže uvedení přepravci jsou otevření a ihned k použití bez jakýchkoli poplatků navíc. Pokud svého přepravce nevidíte, rádi jej pro Vás doimplementujeme.

Snížení nákladů

Snížení nákladů na licence jiných produktů, protože na odpovídajících pracovištích již nejsou potřeba. Od 8mi balíků podaných denně systém pokryje své vlastní náklady. Od 10ti balíků si systém již na sebe vydělá.

Napojení na systémy

Podporujeme přímé napojení na ekonomické systémy ABRA, AltusVario, Cézar, Helios Red, Helios Orange, Helios Green, IS K2, MRP-K/S, Stormware Pohoda a WinDUO64. Řešení však umíme přizpůsobit takřka jakémukoliv eshopu nebo informačnímu systému, či se s ním přímo propojit.

Jednoduché použití

Snížení nároků na znalosti expedičních pracovniků. Použití našeho software je jednoduché a intuitivní.

Eliminace chyb

Díky automatizaci se výrazně snižuje chybovost expedice a tím dochází ke zvýšení pokrytí zakázek až na 99%.

Doplňkové funkce

LabelPrinter obsahuje spoustu doplňkových funkcí pro podporu expedičního oddělení, jako například vychystávání zásilek ze skladu, kontrola obsahu zásilky před zabalením, vážení, tisky návodů a mnoho dalšího.

Zdarma na zkoušku

První měsíc provozu softwaru LabelPrinter máte vždy zdarma k vyzkoušení.

Podporovaní přepravci


 
 

Proces expedice


Naš software LabelPrinter je možné nainstalovat ve Vašem prostředí jako Windows službu, která je napojena na Váš eshop nebo informační systém pomocí API, XML nebo MS-SQL můstku. Jsme schopni se napojit i na speciální software individuálně.

Do můstku jsou ukládány data na základě konkrétní akce uživatele (Vašeho zaměstnance) v eshopu nebo informačním systému, např. na zaúčtování faktury nebo expedování zboží. Pokud uživatel tedy např. zaúčtuje fakturu (nebo uděla jakoukoli jinou konkrétní akci), jsou generována data o konkrétní zásilce do převodního můstku.

Z tohoto můstku jsou data automaticky načtena naší službou, zvalidována a připravena k dalšímu zpracování expedičním oddělením (např. vážení, změna adresy či přepravce).

Na expedičním oddělení vidí pracovník ve frontě jednotlivé zásilky a vybírá si, kterou zásilku zrovna balí a dokončuje. Automaticky validujeme adresy, telefonní čísla, maily, doplňkové služby a počet balíků zásilky, doplňujeme adresář Vašich zákazníků. Druhou variantou je automatický režim, kdy program toto vše udělá napozadí bez uživatelských vstupů.

Pokud je vše v pořádku, vytiskne naš software LabelPrinter automaticky požadovaný počet etiket odpovídající počtu balíků zpracovávané zakázky a automatizovaně odesílá data přepravci.

Hlídáme i skutečnou doručenost zásilek zákazníkovi a tyto data poskytujeme k dalšímu zpracování.

LabelPrinter obsahuje spoustu doplňkových funkcí pro podporu expedičního oddělení, jako je např. vychystávání zásilek ze skladu, kontrola obsahu zásilky před zabalením, vážení, tisky návodů, jazykových etiket zboží, apod...

Kontakt


DIAMOND SOFTWARE s.r.o.

Padoly 47/32
Bolatice 74723
Czech Republic

info@labelprinter.cz

www.diamondsoftware.cz

+420 776 329 729

Nechte si připravit nezávaznou nabídku na míru: